Андряник Юлія-учениця Козелецької гімназії № 1

Андряник Юлія Володимирівна

Андряник Юлія – учениця Козелецької гімназії №1. Дівчина має відмінні оцінки з усіх дисциплін, адже вона старанна та відповідальна. Проте її улюблені предмети – українська мова й література та світова література.

А ще Юлія дуже гарно малює, відвідує художню студію. Андряник Ю. – член танцювального колективу «Веселі черевички», що діє на базі Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва.

Андряник Юлія – неодноразовий учасник, призер та переможець ІІ, ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, різноманітних творчих конкурсів. У березні 2015 року вона повернулася з м. Хмельницького теж із перемогою: виборола диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Ось уже сьомий рік поспіль дівчина посідає І місце на ІІ етапі конкурсу з української мови імені П. Яцика, а останні три роки вона займає ІІ місце на ІІІ етапі цього випробування й бере участь у Всеукраїнському етапі конкурсу. Протягом останніх чотирьох навчальних років Юлія отримувала диплом І ступеня на ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка та ставала призером ІІІ, а в минулому році ще й призером ІV етапу змагань. Як член Чернігівського територіального відділення МАН, дівчина брала участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у секції «літературна творчість» із роботою «Білі пелюстки золотої душі», яка була відзначена дипломом ІІІ ступеня на ІІ етапі. Крім цього, Юля надсилає свої творчі роботи на різноманітні літературні конкурси. Її твір «Збережімо ліс!» визнано однією з кращих конкурсних робіт і відзначено дипломом ІІ ступеня. 2012 року Юлія – фіналіст конкурсу «Моя мама найкраща», на якому посіла ІІ місце за краще оповідання про маму.

Усі ці перемоги й здобутки, на думку Юлії, вона має завдяки розумним і талановитим наставникам та джерелам мудрості – книгам. Художнє слово не лише навчає, а й виховує в дівчині кращі моральні якості: доброту, милосердя, чесність, патріотизм, любов…

Кiлькiсть переглядiв: 249

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.