У районі функціонує 22 дошкільних установ,з яких - 7 у міській місцевості, 15- у сільській, 20 - комунальної форми власності , 2- державної. В дошкільних навчальних закладах району виховується 1100 дітей дошкільного віку, що становить 62 % від загальної кількості дітей в районі, що на 2 % більше, ніж у 2014 році.

З метою розширення мережі ДНЗ та охоплення дітей дошкільною освітою на території Остерської міськради було відкрито одну додаткову дошкільну групу в Остерському ДНЗ № 1 «Оленка» на 20 місць. З 1 вересня 2015 року відкрито дошкільний навчальний в с. Петрівське на базі Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У 2015 - 2016 навчальному році у районі функціонує 38 загальноосвітніх навчальних закладів (22 ЗОШ І-ІІІ ст., Козелецька гімназія № 1, Остерська, Деснянська гімназії, 11 ЗОШ І-ІІ ст., 2 ЗОШ І ст.) з контингентом 3961 учень.

Рішенням сесії Козелецької районної ради у червні 2015 року Савинську ЗОШ І-ІІ ст. реорганізовано у загальноосвітню ЗОШ І ст.

В загальноосвітніх школах та гімназіях району функціонує 306 класів, в тому числі в сільській місцевості - 184.

Із загальної кількості загальноосвітніх навчальних закладів району 31 функціонує на селі (18 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, 11 - І-ІІ ступенів, 2 - І ступеня).

В районі функціонує шість освітніх округів : Новошляхівський, Сираївський, Прогресівський, Козелецький, Деснянський та Лемешівський.

Центрами розвитку вмінь та навичок за інтересами в учнів району є 6 позашкільних закладів : Козелецький та Остерський будинки творчості дітей та юнацтва, Козелецька та Остерська дитячо-юнацькі спортивні школи, Козелецька станція юних туристів,Остерська станція юних техніків.

Функціонують Козелецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат та Остерська міжшкільна навчально-виробнича майстерня.

Кiлькiсть переглядiв: 1016

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.