Андряник Тетяна Анатоліївна - заслужений вчитель України

Андряник Тетяна Анатоліївна

Педагогічну діяльність розпочала в 1995 році після закінчення Ніжинського державного педагогічного інституту вчителем української мови та літератури Петрівської середньої школи Козелецького району Чернігівської області.

З 1999 року Андряник Тетяна Анатоліївна – учитель української мови та літератури Козелецької гімназії №1.

Вона спрямовує свою педагогічну діяльність на забезпечення високого рівня викладання української мови та літератури, формування в учнів цілісного наукового світогляду, комунікативної й соціальної компетентності.

Протягом останніх десяти років її вихованці є постійними переможцями ІІ та призерами ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови та літератури, лауреатами районних, обласних та всеукраїнських конкурсів: «Гранослов», «Вірю в майбутнє твоє, Україно», Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.

За весь час своєї педагогічної діяльності Андряник Т.А. підготувала 22 переможці та призери обласного етапу вищезазначених предметних змагань.

У 2013-2014 навчальному році її учениця стала призером IV етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Учні Андряник Т.А. є дійсними членами Чернігівського територіального відділення МАН і мають вагомі результати: у 2007-2008 навчальному році учениця 11 класу стала переможцем ІІ та призером ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у секції «Літературна творчість», підготувавши роботу «Літературне намисто родини Розумовських», у 2009-2010 році учениця Тетяни Анатоліївни виборола Диплом ІІІ ступеня на ІІ етапі випробувань з роботою «Микола Луків – поет, пісняр, громадянин», у 2010-2011 році учениця 9 класу отримала Диплом ІІ ступеня на ІІ етапі з роботою «Флористичні образи в поезії Миколи Луківа», у 2011-2012 році ця ж учениця отримала Диплом ІІ ступеня за удосконалену попередню науково-дослідницьку роботу. Наступного 2012-2013 навчального року вихованка Андряник Т. А. стала переможцем ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції «Журналістика», підготувавши дослідження «Історія та перспективи розвитку журналу «Дніпро»», за цю роботу учениця нагороджена Дипломом ІІ ступеня на фінальному етапі.

Тетяна Анатоліївна – учитель-новатор, вона постійно впроваджує в практику сучасні дослідження з мовознавства, літературознавства та педагогіки. Її уроки завжди цікаві, результативні, мають належний науковий рівень. Учитель працює над проблемою розвитку творчих здібностей учнів шляхом впровадження особистісно орієнтованого навчання на уроках української мови та літератури. Досвідом роботи постійно ділиться з колегами під час проведення районних семінарів. Як керівник предметного методоб’єднання району та навчального закладу, була активним учасником обласного семінару вчителів-словесників, що проходив на базі Козелецької гімназії №1, - «Методичні аспекти уроків мови та літератури в процесі особистісно орієнтованого навчання» за участю науковців інституту педагогіки АПН України.

Її творча робота «Урок захисту знань з теми «Іменник – всьому голова» опублікована у фаховому журналі «Українська мова та література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах». Своїм досвідом щодо написання науково-дослідних робіт з української літератури ділиться на сторінках фахового журналу «Українська література в загальноосвітній школі», у якому вийшли друком дві роботи її учнів: «Микола Луків – поет, пісняр, громадянин», «Особливості флористичних образів поезії Миколи Луківа».

Андряник Тетяна Анатоліївна – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель», у 2007 році нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, у 2010 – знаком «Відмінник освіти України».

З вересня 2014 року Андряник Т.А. призначено на посаду заступника директора Козелецької гімназії № 1 з навчально-виховної роботи.

За значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Указом Президента України від 01 грудня 2014 року № 900/2014 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 23-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року» Андряник Тетяні Анатоліївні присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України».

Андряник Тетяна Анатоліївна - заслужений вчитель УкраїниАндряник Тетяна Анатоліївна - заслужений вчитель України, вчиель української мови та літератури Козелецької гімназії № 1Андряник Тетяна Анатоліївна - заслужений вчитель України, вчиель української мови та літератури Козелецької гімназії № 1Андряник Тетяна Анатоліївна - заслужений вчитель України, вчиель української мови та літератури Козелецької гімназії № 1Андряник Тетяна Анатоліївна - заслужений вчитель України, вчиель української мови та літератури Козелецької гімназії № 1Андряник Тетяна Анатоліївна - заслужений вчитель України, вчиель української мови та літератури Козелецької гімназії № 1

Кiлькiсть переглядiв: 553

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.