Бобруйко Н.В.

Бобруйко Надія Володимирівна працює в Козелецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 з 1999 року. Її роботі притаманна працьовитість, високий професіоналізм, відповідальність за кінцевий результат. Здібний адміністратор та організатор, умілий педагог, вона вміє правильно визначити пріоритетні напрямки розвитку навчального закладу.

Надія Володимирівна є генератором багатьох ідей і окремих нововведень у навчально-виховний процес школи. Вона керується такими принципами: оперативності й сміливості щодо прийняття відповідальних рішень, професійної компетенції, наполегливості, прагнення у всьому дійти до правильного вирішення проблем школи. Під її керівництвом сформувався творчий, досвідчений колектив.

Основне кредо Надії Володимирівни «Керувати – значить приводити до успіху інших». А успіх для неї – це позитивний результат. І «рецепт успіху» для колег, який вона пропонує: вчіться, поки інші сплять; працюйте, поки інші б’ють байдики; розвивайтеся, поки інші займаються неробством; та мрійте, поки інші тільки бажають.

Світогляд директора не обмежується лише рамками школи. Як активний громадський діяч і авторитетна людина, вона включається в політичне життя країни. Депутат двох скликань до селищної ради, делегат ІІІ Всеукраїнського з’їзду освітян України, «Відмінник освіти України», Дипломант Міжнародного Академічного Рейтингу популярності «Золота фортуна», нагороджена почесною відзнакою «Трудова слава». У 2012р. за сумлінну працю в галузі освіти Чернігівщини в ім’я незалежної України нагороджена Дипломом Лауреата щорічної обласної Премії імені Софії Русової.

Бобруйко Надія Володимирівна - директор Козелецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3Бобруйко Надія Володимирівна - директор Козелецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3Бобруйко Надія Володимирівна - директор Козелецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3Бобруйко Надія Володимирівна - директор Козелецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3Бобруйко Надія Володимирівна - директор Козелецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

Кiлькiсть переглядiв: 259

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.